You are currently viewing Diecezjalne Spotkanie Młodych 2024

Diecezjalne Spotkanie Młodych 2024

Młodzież z naszej parafii oraz oddziału KSM-u miała niezwykłą okazję uczestniczyć w diecezjalnym spotkaniu młodych w Legnicy. Podczas Mszy Świętej kazanie wygłosił biskup pomocniczy Piotr Wawrzynek, przekazując młodym ważne przesłanie, o tym, jak istotny jest cel w życiu. Człowiek tak, jak pielgrzym musi wiedzieć dokąd zmierza. Po duchowym wymiarze spotkania przyszedł czas na wartościowe rozmowy, tańce, zabawy oraz wspólny posiłek. Po integracji młodzież wzięła udział w uwielbieniu, któremu towarzyszyły przepiękne piosenki. Takie wydarzenia nie tylko umacniają wiarę, ale również pomagają tworzyć silną społeczność młodych, którzy gotowi są do życia, w którym obecny jest Bóg. Diecezjalne spotkanie młodych w Legnicy było niezapomnianym wydarzeniem, które z pewnością pozostanie w sercach uczestników na długo.