NIEDZIELA 23 czerwca 2024 r.

7.00

+Robert +Bolesław KRZEMIŃSCY

8.00

+Stefania (k) +Stefan JAKUBISZYN

 9.30

+Tadeusz AGATOWSKI – greg.

 10.45

+Genowefa KOWALEWSKA

10.45

Dziękczynna w intencji scholii – dziękczynna za dzieci i rodziców

B 12.00

+Jan KOSTKA – 25 rocz. śm. +Zofia +Piotr

M 12.00

+Izydor HORBAS

13.00

Dziękczynno-błagalna w int. Małgorzata KOWALIK z okazji 19 rocz. urodzin

18.00

+Alina DUDEK – od uczestników pogrzebu

PONIEDZIAŁEK  24 czerwca 2024 r.

7.00

+Zofia KAFTANOWICZ – od uczestników pogrzebu

9.00

+Tadeusz AGATOWSKI – greg.

18.00

+Grzegorz +Kazimierz

WTOREK  25 czerwca 2024 r.

7.00

+Arnold GRĘDA – od uczestników pogrzebu

9.00

+Tadeusz AGATOWSKI – greg.

18.00

+Łukasz GREŃ – od uczestników pogrzebu

ŚRODA   26 czerwca 2024 r.

7.00

+Marianna (k) PĘCZAK – 12 rocz. śm.

9.00

+Tadeusz AGATOWSKI – greg.

18.00

Dziękczynna w int. małżonków Anna i Bogdan BORKOWSCY – 25 rocz. ślubu

 CZWARTEK  27 czerwca 2024 r.

7.00

+Marek +Antoni +Aniela +Józef

9.00

+Tadeusz AGATOWSKI – greg.

18.00

+Władysław TUNIEWICZ ++ rodzice z obu stron

PIĄTEK  28 czerwca 2024 r.

7.00

+Władysław GRYGOROWICZ – od uczestników pogrzebu

9.00

+Tadeusz AGATOWSKI – greg.

18.00

+Adela TELUK – 1 rocz. śm.

SOBOTA  29 czerwca 2024 r.

7.00

+Tadeusz AGATOWSKI – greg.

9.00

+Paweł PALICKI

18.00

Dziękczynna w intencji ks. Piotra z okazji imienin

NIEDZIELA 30 czerwca 2024 r.

Kościół św. Michała – porządek wakacyjny

7.00

+Barbara PRZYBYŁOWICZ

8.00

+Tadeusz AGATOWSKI – greg.

 9.30

+Jan HABAS – 31 rocz. śm. +Karol +Anna

 10.45

+Zofia KOŁODZIEJCZYK – 1 rocz. śm. ++ z rodziny

10.45

Dziękczynna w int. Michaliny BIEGACZ – 6 rocz. urodzin

M 12.00

+Antoni – 15 rocz. śm. +Malwina +Elżbieta

13.00

+Stanisław PIECZARSKI – 2 rocz. śm.

19.00

+Irena KOWALSKA

PONIEDZIAŁEK  1 lipca 2024 r.

9.00

+Aniela DROSZCZAK ++ z rodziny DROSZCZAK ++TKACZ ++PAUKSZTA

19.00

++ dusze w czyśćcu cierpiące

WTOREK  2 lipca 2024 r.

9.00

+Franciszka (k) +Jan BRONIEWICZ ++ z rodziny MISZCZUK

19.00

+Łukasz GREŃ

ŚRODA   3 lipca 2024 r.

9.00

W intencji ofiarodawców przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej P.

19.00

O łaskę wiary i nawrócenie dla Anny i Michała

 CZWARTEK  4 lipca 2024 r.

9.00

W intencji kapłanów

19.00

+Małgorzata LEHNER – 8 rocz. śm.

PIĄTEK  5 lipca 2024 r.

9.00

W intencji Mirosław o uwolnienie  z nałogu

19.00

Dziękczynna w intencji Edyty z okazji rocz. urodzin

SOBOTA  6 lipca 2024 r.

9.00

Intencja Straży Honorowej

19.00

+Jan +Maria SZELĄG

NIEDZIELA 7 lipca 2024 r.

Kościół św. Michała – porządek wakacyjny

7.00

Nie ma Mszy św.

8.00

+Regina ŚWIĘCICKA

 9.30

+Marta CZAJKA

 10.45

Dziękczynna w int. małżonków Krystyna i Stanisław SZYMAK – 50 rocz. ślubu

12.00

+Wiesława (k) +Wiesław CZERNIAWSCY

13.00

Intencja Żywego Różańca

19.00

+Cecylia – 15 r. śm. +Józef DEKINDER – 11 rocz. śm.

PONIEDZIAŁEK  8 lipca 2024 r.

9.00

Dziękczynna w int. Edyty o Boże błogosławieństwo z okazji rocz. urodzin

19.00

+Szczepan +Ewa DROZDA

WTOREK  9 lipca 2024 r.

9.00

+Henryka (k) KAMIŃSKA – od uczestników pogrzebu

19.00

+Zdzisław PODGÓRSKI – od uczestników pogrzebu

ŚRODA   10 lipca 2024 r.

9.00

W intencji dzieci i rodziców z Róży św. Rity

19.00

W intencji Ojczyzny o wierność Bogu, Krzyżowi i Ewangelii (intencja od Stowarzyszenia Patriotyczne Polkowice)

 CZWARTEK  11 lipca 2024 r.

9.00

+Maria JAKUBCZYK – od uczestników pogrzebu

19.00

++ z rodziny JANKOWSKICH ++ZELKÓW ++ KRAKOWIAKÓW

PIĄTEK  12 lipca 2024 r.

9.00

+Stefania (k) +Kazimierz +Bogusław ++ z rodziny

19.00

+Czesław KORYTO – od uczestników pogrzebu

SOBOTA  13 lipca 2024 r.

9.00

Intencja wynagradzająca Bogu za grzechy popełnione w Ojczyźnie

19.00

+Maria +Marcin PAWLIK +Rozalia +Józef KINDRA ++ z rodziny

19.00

Nauka przed chrztem

 

NIEDZIELA 14 lipca 2024 r.

Kościół św. Michała – porządek wakacyjny

 

7.00

Nie ma Mszy św.

 

8.00

+Katarzyna +Józef +Bogusław DROSZCZAK

 

 9.30

+Halina +Jan +Tadeusz CICHOSZ

 

 10.45

+Stanisława (k) +Kazimierz GROMKIEWICZ

 

12.00

W intencji małżeństw ze wspólnoty Equipe Notre Dame

 

13.00

Dziękczynna w błagalna w int. małżonków Bogusława (k) i Wincenty MYSUNA – 45 rocz. ślubu

 

19.00

Dziękczynna w intencji małżonków Agnieszka i Robert z okazji rocznicy ślubu

 

PONIEDZIAŁEK  15 lipca 2024 r.

 

9.00

W intencji pracowników Przedsiębiorstwa Gospodarki Miejskiej o Boże błogosławieństwo

 

19.00

+Helena TARKA ++ z rodziny TARKA ++ZWIERZEWICZ ++NOWAKOWSKICH ++ dusze w czyśćcu cierpiące

 

WTOREK  16 lipca 2024 r.

 

9.00

+Zygmunt – 11 rocz. śm.

 

19.00

Intencja wynagradzająca Bogu za grzechy popełnione w Ojczyźnie

 

ŚRODA   17 lipca 2024 r.

 

9.00

+Małgorzata WOSZCZYNA – od uczestników pogrzebu

 

19.00

+Wiktor KOTWICA – 21 rocz. śm.

 

 CZWARTEK  18 lipca 2024 r.

 

9.00

+Maria +Hanna +Janina +Szymon +Franciszek +Józef ++ z rodziny SKOTNICKICH

 

19.00

+Krzysztof ŁOZIŃSKI – 4 rocz. śm.

 

PIĄTEK  19 lipca 2024 r.

 

9.00

+Józef – 30 rocz. śm. ++ z rodziny

 

19.00

W intencji dzieci i rodziców z Róży św. Faustyny

 

SOBOTA  20 lipca 2024 r.

 

9.00

+Anna HŁUSZIJ – od uczestników pogrzebu

 

19.00

Dziękczynna błagalna w intencji Barbara i Rafał KOSTELNIK – 8 rocznica ślubu