NIEDZIELA 18 lutego 2024 r.

 

7.00

+Jan +Genowefa +Paweł WOJCIECH

 

8.00

+Urszula +Józefa +Stanisław STRUK

 

 9.30

Dziękczynna w intencji Kingi – 22 rocznica urodzin

 

 10.45

Dziękczynna w intencji Noel (on) z okazji 9 rocznicy urodzin

 

B12.00

+Wiesław MURAWSKI

 

B12.00

+Maria BORKOWSKA – 6 rocz. śm.

 

M12.00

+Anna – 7 rocz. śm. +Władysław _ 32 rocz. śm. KRÓL

 

13.00

Dziękczynna za dar życia Beaty z prośbą o Boże błogosław. dla rodziny

 

18.00

+Lesław BUDZYŃ +Irena +Kazimierz SZYMCZAK

 

PONIEDZIAŁEK  19 lutego 2024 r.

 

7.00

+Paweł KOMARNICKI – 30 rocz. śm.

 

9.00

+Julia ZYBACZYŃSKA – 62 rocz. śm.

 

18.00

Iwona KONDRACZUK – 4 roczz. Śm. +Nikola – 14 r. śm. ++ z rodziny STOLARSKICH ++KONDRACZUK

 

WTOREK  20 lutego 2024 r.

 

7.00

+Felicja KOMPANICKA

 

9.00

+Krystyna +Wincenty ++ z rodziny NADOLSKICH

 

18.00

+Anna GAWLUK – od uczestników pogrzebu

 

ŚRODA   21 lutego 2024 r.

 

7.00

+Stefania +Kazimierz +Bogusław ++ rodziny

 

9.00

W intencji dzieci i rodziców z Róży św. FAUSTYNY

 

18.00

+Czesława (k) NOWAKOWSKA – 1 rocz. śm. +Hildegarda POWASEROWSKA

 

 CZWARTEK  22 lutego 2024 r.

 

7.00

+Waldemar TOMCZAK – od uczestników pogrzebu

 

9.00

W intencji dzieci i rodziców z Róży św. Jana Pawła II

 

18.00

+Engelbert MAIHS – 1 rocz. śm.

 

18.00

Dziękczynna w intencji Jakub KOWALIK – 26 rocz. urodzin

 

PIĄTEK  23 lutego 2024 r.

 

7.00

+Zofia +Czasław

 

9.00

+Zygmunt UCHAL ++ z rodziny UCHAL ++RÓG ++KRAWCZUK

 

M17.00

Droga Krzyżowa

 

18.00

+Karol SZAFRAŃSKI ++ z rodziny SZAFRAŃSKICH ++ZIELIŃSKICH

 

SOBOTA 24 lutego 2024 r.

 

7.00

 

 

9.00

+Felicja KOMPANICKA – od uczestników pogrzebu

 

18.00

+Zofia SIKORSKA – 1 rocz. śm.

 

NIEDZIELA 25 lutego 2024 r.

 

7.00

W intencji parafian

 

8.00

+Jadwiga GRABOWSKA – 1 rocz. śm.

 

 9.30

+Stanisław JANIK – 20 rocz. śm. ++ z rodziny JANIK ++GRUSZCZYŃSKICH

 

 10.45

+Henryk ZDOBYLAK – 18 rocz. śm.

 

B 12.00

Dziękczynna w intencji Tomasza – 50 rocznica urodzin

 

 M 12.00

+Tadeusz DMOWSKI – 28 rocz. śm.

 

13.00

+Rudolf SMOLIŃSKI – 6 rocz. śm. +Stefania +Józef SMOLIŃSCY

 

18.00

+Felicja KOMPANICKA

 

PONIEDZIAŁEK  26 lutego 2024 r.

 

7.00

+Krystyna KOWALSKA – od uczestników pogrzebu

 

9.00

+Piotr OSTROWSKI

 

18.00

+Mirosław PFEIFFER

 

WTOREK  27 lutego 2024 r.

 

7.00

+Wiesław LIPIŃSKI – od uczestników pogrzebu

 

9.00

+Aleksandra MICHALCZYK – 8 rocz. śm. +Robert

 

18.00

+Jerzy +Genowefa ++teściowie i rodziców

 

ŚRODA   28 lutego 2024 r.

 

7.00

+Marian MARZEC

 

9.00

O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla Kazimiery

 

18.00

+Stefania +Andrzej +Stanisław

 

 CZWARTEK  29 lutego 2024 r.

 

7.00

Dziękczynno-błagalna w intencji Beaty PESTA w rocznicę urodzin o Boże błogosławieństwo dla rodziny

 

9.00

W intencji Przedsiębiorstwa Gospodarki Miejskiej o Boże błogosławieństwo w pracy i opiekę Matki Bożej dla pracowników i opiekę św. Józefa

 

18.00

+Anna +Błażej

 

PIĄTEK  1 marca 2024 r.

 

7.00

+Tadeusz OLEKSY – greg.

 

9.00

W intencji Mirosława o uwolnienie z nałogu

 

18.00

W intencji poległych i pomordowanych Żołnierzy Wyklętych przez system komunistyczny w czasach PRL

 

SOBOTA 2 marca 2024 r.

 

7.00

+Tadeusz OLEKSY – greg.

 

9.00

W intencji Straży Honorowej

 

18.00

+Anna SOPNIEWSKA – 11 rocz. śm.

NIEDZIELA 3 marca 2024 r.

7.00

+Wiesława (k) +Zbigniew

8.00

+Tadeusz OLEKSY – greg.

 9.30

+Damian – 2 rocz. śm.

 10.45

O zdrowie w rodzinie

B 12.00

Intencja Żywego Różańca

 M 12.00

+Tadeusz SIKORA – 13 rocz. śm. +Tadeusz +Maria +Andrzej

13.00

+Adam MOŚ – 20 rocz. śm., +Sabina +Leokadia

18.00

+Aleksandra PRZYBYLSKA

PONIEDZIAŁEK  4 marca 2024 r.

7.00

W intencji parafian

9.00

+Tadeusz OLEKSY – greg.

18.00

++ dusze w czyśćcu cierpiące

WTOREK  5 marca 2024 r.

7.00

 

9.00

+Tadeusz OLEKSY – greg.

18.00

+Józefa (k) +Szymon +Stanisław +Jarosław ++ z rodziny PAŁAC

ŚRODA   6 marca 2024 r.

7.00

+Tadeusz OLEKSY – greg.

9.00

W intencji ofiarodawców przez wstawiennictwo Najśw. Maryi Panny N.P

18.00

+Tomasz KOŚCIUKIEWICZ – 3 rocz. śm.

 CZWARTEK  7 marca 2024 r.

7.00

+Tadeusz OLEKSY – greg.

9.00

W intencji kapłanów

18.00

+Wiesława +Wiesław CZERNIAWSCY

PIĄTEK  8 marca 2024 r.

7.00

+Tadeusz OLEKSY – greg.

9.00

+Roland ROŻEK – 10 rocz. śm.

M17.00

Droga Krzyżowa

18.00

+Kazimierz SIENKIEWICZ

SOBOTA 9 marca 2024 r.

7.00

+Janina PRUS – od uczestników pogrzebu

9.00

+Tadeusz OLEKSY – greg.

18.00

+Kazimierz +Maria +Wojciech +Józefa (k)

19.00

Nauka przed chrztem

NIEDZIELA 10 marca 2024 r.

7.00

+Aniela +Wincenty +Bronisława DROSZCZAK

8.00

+Tadeusz OLEKSY – greg.

 9.30

+Edward MOCHALSKI +Zofia GOŁDYN

 10.45

+Kazimierz +Henryk +Stanisława (k)

B 12.00

W intencji małżeństw ze wspólnoty Equipe Notre Dame

 M12.00

+Tadeusz AGATOWSKI

13.00

Dziękczynno-błagalna w intencji Bartosz PERZANOWSKI – 18 rocz. urodzin

18.00

W intencji Ojczyzny o wierność Bogu, Krzyżowi i Ewangelii (Stowarzyszenie Patriotyczne Polkowice)

PONIEDZIAŁEK  11 marca 2024 r.

7.00

W intencji parafian

9.00

+Tadeusz OLEKSY – greg.

18.00

 

WTOREK  12 marca 2024 r.

7.00

+Tadeusz OLEKSY – greg.

9.00

W intencji dzieci i rodziców z Róży św. Faustyny

18.00

+Jan i Marian +Stefania BUJAK

ŚRODA   13 marca 2024 r.

7.00

Intencja wynagradzająca Bogu za grzechy popełnione w Ojczyźnie

9.00

W intencji dzieci i rodziców z Róży św. Rity

18.00

+Tadeusz OLEKSY – greg.

 CZWARTEK  14 marca 2024 r.

7.00

 

9.00

Dziękczynna w intencji Barbary z okazji rocznicy urodzin

18.00

+Tadeusz OLEKSY – greg.

PIĄTEK  15 marca 2024 r.

7.00

 

9.00

+Tadeusz OLEKSY – greg.

M17.00

Droga Krzyżowa

18.00

Sławomir ORMAN – 1 rocz. śm.

SOBOTA 16 marca 2024 r.

7.00

 

9.00

+Tadeusz OLEKSY – greg.

18.00

+Stanisława (k) +Tomasz +Ryszard +Roman PRZYBYLAK ++ z rodziny PRZYBYLAK