Pierwsza Komunia Święta w roku 2024 będzie w IV niedzielę maja - 26.05.2024

Pierwsza Komunia Święta w roku 2025 będzie w IV niedzielę maja - 25.05.2025

Pierwsza Komunia Święta w roku 2026 będzie w IV niedzielę maja - 24.05.2026

PRZYGOTOWANIE DO I KOMUNII ŚWIĘTEJ 2023/2024

  • Uroczystość I Komunii Świętej odbędzie się: 26.05.2024r.
  • Dzieci przygotowują się poprzez:
    1. Katechezę w szkole
    2. Naukę i zdawanie katechizmu u katechety
    3. Niedzielną Eucharystię o 10.45
    4. Uczestnictwo w nabożeństwach: różaniec, roraty, droga krzyżowa, gorzkie żale
  • Osoby, które były ochrzczone poza naszą parafią, proszę aby doniosły akt chrztu do końca listopada, podobnie osoby z innych parafii, które w parafii Św. Michała Archanioła chcą przystąpić do I Komunii Świętej powinny donieść zgodę swojego Ks. Proboszcza na Pierwszą Komunię Świętą poza swoją parafią
  • Deklaracje komunijną proszę złożyć do końca października
  • Składka komunijna wynosi 300 zł. Przeznaczona jest na zakup: różańców, modlitewników, cudownych medalików, świec, obrazków komunijnych, dar ołtarza od dzieci. Także na pokrycie kosztów dekoracji kościoła kwiatami oraz na obsługę fotografa i wideokamerzysty
  • Składkę przekazujemy do końca października, do Ks. Dawida lub na konto:
    16 1020 2124 0000 8102 0244 0030,
    tytułem: I Komunia 2024, imię i nazwisko dziecka

Kalendarium

  • 3.04.2024 – odbiór strojów komunijnych (kawiarenka parafialna)
    • od godz. 16.00 – chłopcy
    • od godz. 17.00 – dziewczynki
  • 11.05.2024 – I Próba Komunijna
    • godz. 10.00 – grupa I
    • godz. 11.00 – grupa II
  • 18.05.2024 – II Próba Komunijna
    • godz. 10.00 – grupa I
    • godz. 11.00 – grupa II
  • 24.05.2024 –  Próba GENERALNA
    • godz. 15.30 – grupa I
    • godz. 16.30 – grupa II
  • 25.05.2024 – Pierwsza Spowiedź Święta
    • godz. 10.00 – grupa I
    • godz. 11.00 – grupa II
  • 26.05.2024 – Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej
    • godz. 9.00 – grupa I
    • godz. 11.00 – grupa II

DEKLARACJA DO POBRANIA

KONTAKT

  • Ks. Dawid Borkowski
    • tel. 505-711-771
    • e-mail: dabosp@gmail.com

Grupa I - 26.05.2024 - godz. 9.00

1Apolinarska Amelia
2Biernat Katarzyna
3Bil Martyna
4Brach Antoni
5Buda Zuzanna
6Domino Kalina
7Gierlak Lena
8Grabowski Franciszek
9Jakubiszyn Cyprian
10Janiak Marta
11Jawor Jeremi
12Kacperska Nadia
13Kisiecka Kornelia
14Klociński Kajetan
15Konieczny Michał
16Konkolska Kinga
17Kozina Amelia
18Kozina Mikołaj
19Kurowski Miłosz
20Ligudziński Karol
21Linda Laura
22Madajczyk Oliwier
23Matwiszyn Krystian
24Mielaniuk Amelia
25Mrozik Aleksander
26Nalewajski Kamil
27Pajek Nela
28Paruzel Leon
29Pawłowska Maria
30Pogoda Maja
31Powała Filip
32Purzycki Florian
33Ratajska Nikola
34Romanik Natalia
35Run Alicja
36Skowrońska Lilianna
37Smulski Bartosz
38Stefaniak Kacper
39Suchora Julia
40Sulikowski Michał
41Szkudlarek Kalina
42Szkwarła Michał
43Tarnowska Maja
44Tasarz Igor
45Tyssarski Kacper
46Volpe Sofia
47Wejman Bartłomiej
48Wojcińska Nadia
49Zasadni Korneliusz
50Zembrzycki Bartosz
51Zober Antoni
52Żarkowska Emilia
53Żynda Roksana

 

Grupa II - 26.05.2024 - godz. 11.00

1Adamczyk Emilia
2Armata Alan
3Błaszków Oskar
4Borowiec Paweł
5Dudek Natalia
6Dymek Jakub
7Florkiewicz Lena
8Gasperowicz Natan
9Kasperowicz Jeremiasz
10Korobczak Marcelina
11Kot Michał
12Kraus Urszula
13Kwiatkowski Jan
14Makarowski Tomasz
15Malik Filip
16Mazur Aurelia
17Mędrek Mikołaj
18Michalak Julia
19Mielniczuk Maria
20Mostkowska Rozalia
21Motyl Natalia
22Nousiainen Nikolai
23Ogrodnik Aurelia
24Otto Emilia
25Padewska Oliwia
26Pawlik Kornel
27Pieter Natalia
28Piotrowski Wojciech
29Ratajczak Szymon
30Romanowska Natalia
31Skrok Blanka
32Stanisławska Sara
33Szalkowska Lena
34Tobiś Milan
35Tutaj Kinga
36Wróblewska Julia
37Załęcka Julia
38Zaraza Amelia