You are currently viewing Diecezjalny dzień skupienia Liturgicznej Służby Ołtarza

Diecezjalny dzień skupienia Liturgicznej Służby Ołtarza

Ostatnia sobota września to czas w którym Liturgiczna Służba Ołtarza przeżywa doroczny dzień skupienia. W tym roku gościem specjalnym był Ks. Jakub Bartczak – duszpasterz i raper. Skierował On do młodych uczestników słowo ze świadectwem swojego życia oraz zaśpiewał kilka utworów. Następnie odbyła się Eucharystia pod przewodnictwem Biskupa Legnickiego Andrzeja Siemieniewskiego. Pasterz diecezji zachęcił ministrantów, lektorów i ceremoniarzy do gorliwości w służbie Bożej i czerpania z tego prawdziwej radości. Po modlitwie był czas na wspólną integracje, słodki poczęstunek. Zakończeniem spotkania była Adoracja Najświętszego Sakramentów i modlitwa za wstawiennictwem Św. Dominika Savio. Króluj nam Chryste!