You are currently viewing Nowi ministranci przy Ołtarzu Pańskim

Nowi ministranci przy Ołtarzu Pańskim

W wigilię Uroczystości Chrystusa Króla Wszechświata swoje święto patronalne przeżywała Liturgiczna Służba Ołtarza w parafii Św. Michała Archanioła w Polkowicach. Radość była tym większa z powodu powiększenia grona ministranckiego o sześciu nowych ministrantów: Samuel Ratajczyk, Jan Kwiatkowski, Amadeusz Błaszkowski, Antoni Ratajczyk, Seweryn Erkiert, Antoni Chrzan. Nowo ustanowionym ministrantom oraz ich rodzicom gratulujemy i życzymy wielu łask Bożych i wytrwałości w Służbie Bożej. Po uroczystej Eucharystii świętowaliśmy na pysznym poczęstunku. Dziękujemy  całej Liturgicznej Służbie Ołtarza, rodzicom i bliskim za wsparcie i troskę o serca tych młodych chłopców. Niech Chrystus wynagrodzi za wszelkie dobro. Szczęść Boże!