You are currently viewing Rekrutacja do Katolickiej Szkoły Podstawowej

Rekrutacja do Katolickiej Szkoły Podstawowej

Szanowni Państwo! Rodzice, Opiekunowie przyszłych pierwszaków!

O udanym starcie do edukacji w najwyższym stopniu decydują właśnie rodzice lub prawni opiekunowie, kształtując postawy, rozwijając zainteresowania, rozmawiając z dzieckiem, przygotowując je do podjęcia nowych obowiązków. Chcemy Państwa zapewnić, że nasza placówka jest bardzo dobrze przygotowana i wyposażona na przyjęcie Waszych pociech. Dbamy o właściwy rozwój, opiekę i bezpieczeństwo. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza szkoła była ważnym i dobrze kojarzącym się miejscem, gdzie dziecko jest szanowane, zrozumiane i gdzie stawia się przed nim mądre i rozbudzające ciekawość zadania, które służą jego rozwojowi. Kształtujemy właściwe postawy moralne w oparciu o wartości chrześcijańskie.

Szkoła zapewnia:

Od lat nasi uczniowie/absolwenci odnoszą znaczące wyniki na egzaminach końcowych (gimnazjalnych, ósmoklasisty).