You are currently viewing Spotkanie z Siostrą Angelą Musolesi

Spotkanie z Siostrą Angelą Musolesi

Spotkanie z Siostrą Angelą MUSOLESI

Zapraszamy na spotkanie z Siostrą Angelą MUSOLESI, która przez 28 lat współpracowała Ojcem Gabrielem Amorthem uznawany za jednego z najbardziej znanych egzorcystów na świecie. Autorem książek m. in. „Wyznania egzorcysty” i „Świadectwo egzorcysty”. Kontynuuje jego nauczanie i podzieli się wiedzą i doświadczeniem zdobytym ze współpracy z O. Amorthem. Siostra Angela MUSOLESI jest honorowym członkiem Papieskiej Międzynarodowej Akademii Mariologicznej. Przyjedzie do Polski do diecezji legnickiej. Spotkania odbędą obejmowały udział we Mszy św. modlitwy wstawiennicze o uwolnienie, uzdrowienie, rozmowy indywidualne oraz konferencje: „To wam powiedziałem, aby radość wasza była pełna” (J15,11),

Spotkania z wiernymi i modlitwy odbędą się w następujących miejscach:

* 23.03.2023 (czwartek) godz. 18.00 – Jelenia Góra parafia św. Wojciecha.

* 24.03.2023 (piątek) godz. 18.00 – Lubin – parafia św. Jana Bosko. Godz. 19.30 – spotkania w auli kościoła św. Jana Bosko przeznaczone jest szczególnie dla liderów, animatorów i członków grup modlitewnych, ruchów i stowarzyszeń. Będzie możliwość zadawania pytań.

* 25.03.2023 (sobota) godz. 18.30 – Legnica – Katedra św. Apostołów Piotra i Pawła.

* 26.03.2023 (niedziela) godz. 15.00 – Polkowice – parafia św. Michała Archanioła

* 28.03.2023 (wtorek) godz. 18.00 – Złotoryja – pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.