You are currently viewing Ministrant roku 2022

Ministrant roku 2022

Non scholae, sed vitae discimus” – słynna maksyma łacińska mówi, że nie uczymy się dla szkoły, ale dla życia… Podsumowując kończący się rok kalendarzowy w Służbie Liturgicznej trzeba byłoby powiedzieć – nie dla punktów lecz dla Pana Boga i Kościoła służymy przy Ołtarzu. Nie mniej jednak punkty także pokazują nasze zaangażowanie i wysiłek włożony. Ministrantem roku został:

  1. Wiktor Terpiłowski – 2320 punktów
  2. Maciej Franas – 2180 punktów
  3. Franciszek Chmielowski 1900 punktów

Szczególne wyróżnienia dla:

  • Michała Gmura – 1700 punktów
  • Jana Kwiatowskiego – 1650 punktów

Wszystkim pozostałym zaangażowanym w Służbę bardzo dziękujemy i życzymy wielu łask Bożych i gorliwości w modlitwie i służbie liturgicznej. Jak również bardzo dziękujemy rodzicom za wsparcie i motywowanie chłopców 🙂
Duszpasterze