You are currently viewing Najgorliwsi ministranci września!

Najgorliwsi ministranci września!

Wakacyjny rozruch nie był najłatwiejszym czasem… Cieszymy się jednak, że ministranci, lektorzy i ceremoniarze powrócili do Służby Bożej w parafii. Bardzo dziękujemy za podjęcie wyzwania i wysiłków, zwłaszcza tym, którzy dali z siebie naprawdę dużo… Służymy Panu Bogu, Kościołowi, ludziom… ale także przy okazji zbieramy punkty, które co prawda nie są najważniejsze, jednak pokazują trud i wysiłek, które podejmujemy służąć przy Ołtarzu – i nie tylko. Gratulujemy wszystkim ministrantom, w szczególny sposób czterem z największą punktacją:

  1. Maćkowi Franasowi – 640 punktów
  2. Michałowi Gmurowi – 410 punktów
  3. Franciszkowi Chmielewskiemu – 400 punktów
  4. Wiktorowi Terpiłowskiemu – 400 punktów

Zachęcamy wszystkich chłopaków do zaangażowania i gorliwości 🙂

Szczęść Boże – Duszpasterze!